всі категорії

Профіль компанії

Головна> Про нас > Профіль компанії

Hunan Plum Mechanical and Electrical Technology Co., Ltd це потужна механічна технологічна компанія з п’ятьма функціями дослідження та розробки продукції, виробництва та продажу, обслуговування, постачання запчастин, імпорту та експорту. Компанія розташована в промисловому парку міста Цзянбей, округ Чанша, провінція Хунань, Китай. Він розташований лише за 15 кілометрів від міжнародного аеропорту Хуанхуа, має чудове географічне розташування та зручний транспорт.

Наш основний бізнес, виробництво та продаж гусеничного самоскида, який широко використовується для фруктових садів, ферм, збирання пальмової олії, будівельних майданчиків, транспортування деревини та бамбука, видобутку тощо.

Завдяки чудовій якості та сервісу ми завоювали похвалу та довіру користувачів у світі та Китаї. Компанія завжди дотримується філософії бізнесу: «будь спочатку людиною, роби щось потім, якість змінює світ, усе для клієнтів, усе походить від інновацій», дотримується принципу надання послуг «спочатку якість, перш за все репутація» та суворо контролює якість, щоб створити краще майбутнє для людства, надати найпрекрасніші продукти та послуги та принести користь світу та людям світ.

Гарячі категорії