всі категорії

Новини

Головна> Новини

Новини

  Як переглянути параметри продуктивності гусеничного самоскида, що завантажує сільськогосподарську продукцію

  Час: 2024-06-12 Переглядів: 16

  При виборі агусеничний самоскид для навантаження сільськогосподарської продукції, дуже важливо враховувати різні параметри продуктивності, щоб переконатися, що він відповідає вашим конкретним вимогам і ефективно справляється з вимогами ваших сільськогосподарських операцій. Нижче наведено вичерпний посібник із перегляду та оцінки цих параметрів ефективності:

  1. Потужність і крутний момент двигуна:Потужність і крутний момент двигуна безпосередньо впливають на вантажопідйомність самоскида та здатність долати складні місцевості. Виберіть самоскид із двигуном, який забезпечує достатню потужність, щоб впоратися з вагою та об’ємом сільськогосподарської продукції, яку ви збираєтеся транспортувати.

   2023_09_07_11_16_IMG_1786

  2. Ємність для завантаження:Оцініть вантажопідйомність самоскида, яка зазвичай вимірюється в кубічних ярдах або метричних тоннах. Переконайтеся, що потужність самоскида відповідає об’єму сільськогосподарської продукції, яку потрібно транспортувати за цикл, щоб оптимізувати ефективність.

  3. Розмір і дизайн ковша:Розмір і конструкція ковша суттєво впливають на вантажно-розвантажувальні можливості самоскида. Виберіть розмір ковша, який відповідає об’єму матеріалу, який ви обробляєте за один цикл. Розглянемо особливості ковша, такі як низькопрофільна конструкція для легкого завантаження під конструкціями з низьким просвітом і широкий отвір ковша для ефективного вивантаження матеріалу.

  4. Швидкість подорожі:Оцініть швидкість руху самоскида, як із завантаженим, так і з розвантаженим станом, щоб визначити його ефективність під час пересування між місцями завантаження та розвантаження. Враховуйте відстані, пов’язані з вашими сільськогосподарськими роботами, і оберіть самоскид із відповідною швидкістю руху, щоб мінімізувати час циклу.

   2023_09_07_11_16_IMG_1782

  5. Гідність:Оцініть здатність самоскида підніматися на схили. Це особливо важливо для операцій на горбистій або нерівній місцевості. Переконайтеся, що здатність самоскида перевищувати максимальний ухил, який ви очікуєте.

  6. Радіус повороту:Враховуйте радіус повороту самоскида, особливо під час роботи в обмеженому просторі або маневрування навколо перешкод. Малий радіус повороту підвищує маневреність і знижує ризик зіткнень.

  7. Очищення ґрунту:Оцініть дорожній просвіт самоскида, який визначає його здатність долати перешкоди і нерівності. Достатній кліренс запобігає падінню самоскида та захищає його ходову частину.

  8. Тяга та стабільність:Оцініть зчеплення та стійкість самоскида, особливо під час роботи на пухких або слизьких поверхнях. Такі функції, як широкі колії, низький центр ваги та блокування диференціалу, покращують зчеплення та стабільність, запобігаючи ковзанню та перекиданню.

  9. Комфорт оператора та ергономіка:Оцініть комфорт і ергономіку оператора, оскільки це впливає на продуктивність і безпеку. Зверніть увагу на такі функції, як зручне сидіння, регульовані елементи керування та хороший огляд, щоб мінімізувати втому оператора та безпечну роботу.

  10. Вимоги до обслуговування:Перегляньте вимоги до технічного обслуговування самоскида, включаючи інтервали обслуговування, доступність точок технічного обслуговування та наявність запасних частин. Виберіть самоскид із керованими вимогами до обслуговування, щоб мінімізувати час простою та підтримувати експлуатаційні витрати.

  2023_09_07_11_11_IMG_1748

  Відмінні ходові характеристикиГусеничний самоскид із завантаженням сільськогосподарської продукціїу складних умовах

  Гусеничні самоскиди відомі своїми винятковими ходовими характеристиками навіть на складних і складних місцевостях. Ця чудова здатність випливає з їх унікальних конструктивних характеристик:

  1. Гусенична ходова частина:Гусенична ходова частина забезпечує широкий розподіл ваги, покращуючи зчеплення та стійкість на м’яких, нерівних або слизьких поверхнях. Це дозволяє гусеничним самоскидам легко переміщатися по бруду, піску, снігу та сипучій місцевості.

  2. Низький центр ваги:Конструкція з низьким центром ваги мінімізує ризик перекидання навіть на нерівній поверхні або під час поворотів. Ця стабільність має вирішальне значення під час роботи в горбистих або складних сільськогосподарських умовах.

  3. Потужні двигуни:Гусеничні самоскиди, як правило, оснащені потужними дизельними двигунами, які забезпечують достатній крутний момент і потужність для виконання важких робочих навантажень і проходження складних місцевостей. Це гарантує, що вони можуть ефективно транспортувати сільськогосподарську продукцію навіть у складних умовах.

  4. Міцна конструкція:Гусеничні самоскидивиготовлені з міцних компонентів і міцних рам, що робить їх стійкими до суворих сільськогосподарських робіт. Вони можуть витримувати грубе поводження, удари та вплив агресивних елементів.

  5. Різноманітність варіантів треків:Гусеничні самоскидипоставляються з різними варіантами гусениць, включаючи гумові гусениці для делікатних поверхонь і сталеві гусениці для пересіченої місцевості. Ця універсальність дозволяє вибрати найбільш підходящий тип гусениці для ваших конкретних сільськогосподарських застосувань.

  6. Удосконалені системи підвіски:Дещогусеничні самоскидимають вдосконалені системи підвіски, які поглинають удари та вібрацію, забезпечуючи більш плавну їзду та знижуючи втому оператора, особливо під час роботи на пересіченій місцевості.

  7. Відмінна маневреність:Незважаючи на свій розмір,гусеничні самоскидипропонують дивовижну маневреність, що робить їх вправними в навігації у вузькому просторі та навколо перешкод. Ця маневреність особливо корисна в обмежених сільськогосподарських умовах.

  8. Всюдихідність:Гусеничні самоскиди - це справді всюдиходи, здатні долати широкий спектр місцевості


  Гарячі категорії